Нове графіті Знам’янки

з317 травня Україна відсвяткувала День вишиванки. Сорочку з вишивкою одягли українці різного віку. Ідеєю свята є збереження та поширення серед населення українських цінностей. Найбільше у святкових сорочках було вихованців шкіл та садочків. А волонтери ГО “Знам’янський Майдан” вирішили прикрасити не лише себе, а й наше місто. Небайдужі зібралися та поновили патріотичні написи на паркані біля Вагонного депо.
У 2014 році проводилася акція “Прикрась місто”, під час якої стовпи, паркани та навіть стіни будинків засяяли жовто-блакитними кольорами. Тоді і цей паркан почали прикрашати відомі всім гасла: “Україна єдина”, “Україна понад усе”. Знам’янчани оцінювали роботу відразу – привітальними сигналами автомобілів.

12

123
Ось пройшло 4 роки і написи знову засяяли яскраво. Сьогодні на паркані додався гарний орнамент вишиванки та гасло “Знам’янка за чесні вибори”. Оскільки зараз по всій Україні проходять акції “Ні виборам за законами Януковича”. Жителі міста підтримували активістів вітальними сигналами клаксонів і навіть допомогли зібрати кошти на дві банки фарби!

з

з3
Дякуємо всім, хто долучився до прикрашання Знам’янки!

 

Інна Михайленко

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..