Уже не смішно: п’ята спроба провести 53 сесію Знам’янської міської ради

8822e4dd2f2875943fd06f3749a08e1317 травня відбулася п’ята спроба провести 53 сесію Знам’янської міської ради. Але через те, що з 34 депутатів були присутні лише 14 депутатів, оголошено чергову перерву.Відсутні депутати у кількості 20 осіб, а саме: І.Грінченко, Н.Тесленко, К.Пастух – лікарняний; Л.Семиніна, С.Постика – відрядження, Р.Кондратьєв, Н.Данасієнко, О.Куцов, С.Лєвінте, Т.Макарова, Н.Тишкевич – виробнича необхідність; С.Бойко, Ю.Майборода – за сімейними обставинами, Ю.Клюка, А.Мороз, В.Озеряний, О.Озеряний, С.Пашко, О.Рубан, А.Тесленко – без поважних причин, тому, через відсутність кворуму необхідного для подовження роботи 53 сесії міської ради,  відповідно до п.1.1 ст.27 Регламенту Знам’янської міської ради, секретар міської ради оголосила перерву до 9.00 години 29 травня 2018 року.

Мер Знам’янки Сергій Філіпенко нещодавно опублікував на сайті міської ради звернення, у якому висловив власну позицію щодо цієї ситуації: “Пленарне засідання 53 сесії Знам’янської міської ради не відбувається через те, що депутати міської ради наразі переймаються не проблемою вчасного проведення ремонтних робіт у будинках, на дорогах, тротуарах, а питанням… заміни секретаря міської ради. Чому так? Адже зовсім нещодавно роботу нинішнього секретаря вони оцінювали як найкращу у виконкомі і одностайно голосували за виділення премії цій посадовій особі, та ще й  у найвищих відсотках! Та зазначу: руйнувати – не будувати. І довіру виборців, котрі голосували, обираючи нас, сподіваючись на нашу ефективну співпрацю і порозуміння, не повернути, якщо ми втратимо її остаточно!“.

У той же час окрема група депутатів продовжують наполягати на тому, щоб питання звільнення секретаря міської ради Н. Клименко було розглянуто на засіданні.

А нам, місцянам, залишається питання – хто винен і що робити. Мер, депутати, секретар? Відповідь ще в 1853 році знайшов Л. Глібов:

У товаристві лад — усяк тому радіє;
Дурне безладдя лихо діє,
І діло, як на гріх,
Не діло — тільки сміх.

Колись-то Лебідь, Рак та Щука
Приставить хуру узялись.
От троє разом запряглись,
Смикнули — катма ходу…
Що за морока? Що робить?
А й не велика, бачся, штука,—
Так Лебідь рветься підлетіть,
Рак упирається, а Щука тягне в воду.
Хто винен з них, хто ні — судить не нам,
Та тільки хура й досі там.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..