Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення

12Нещодавно у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості відбулось чергове засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення. В роботі координаційного комітету взяли участь представники Знам’янської райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представник асоціації фермерів та приватних землевласників Знам’янського району, профспілки, роботодавці: ДП «Чорноліське лісове господарство», філія «Знам’янський райавтодор», ПП «Ареал». В ході даного заходу були розглянуті і обговорені питання щодо масового вивільнення працівників в результаті реорганізації Знам’янської центральної районної лікарні шляхом приєднання до комунального закладу «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В. Лисенка» та про працевлаштування найманих працівників за договорами цивільно-правового характеру.

123
Особливу увагу було приділено масовому вивільненню працівників Знам’янської центральної районної лікарні в результатті об’єднання із міською лікарнею ім. Лисенка, подальшої долі людей, їх працевлаштуванню. Головний лікар І. Муравський повідомив, що за попередніми розрахунками вивільнення працівників відбудеться у другій половині серпня . Буде скорочено середній та молодший медичний персонал. На даний час керівництво міської лікарні готове запропонувати вивільнюваним працівникам інші посади, за згодою.
Н. Пащенко – головний державний інспектор управління Держпраці у Кіровоградській області – ознайомила присутніх про стан працевлаштування найманих працівників серед роботодавців району за договорами ЦПХ.
За результатами засідання координаційного комітету сприяння зайнятості були прийняті рішення:

-Знам’янській центральній районній лікарні надати до центру зайнятості розгорнутий список  осіб, звільнення яких планується;

-центру зайнятості забезпечити надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблем роботи із трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників та  проводити серед роботодавців роз’яснювальну роботу щодо дотримання законодавства про працю та щодо дотримання вимог чинного законодавства у разі працевлаштування найманих працівників за договорами ЦПХ.

Під час зустрічі були обговорені питання  щодо  подальшої співпраці в плані сприяння зайнятості населення, взаємообміну корисною та дієвою інформацією.

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями В. Саржевська

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..