Волонтерська толока

12Допомога і підтримка – наше все!
Толока є українським давнім звичаєм. Її організовували на селі для виконання термінових робіт, що вимагали значної кількості осіб. Іноді толоку використовували для проведення громадських робіт. У толоці односельчани брали участь, тобто працювали толокою (спільно), добровільно й не потребуючи плати за свою працю.
Ось і волонтери ГО “Знам’янський “Майдан” та учасники АТО теж долучилися до цієї традиції. 15 травня, вже втретє, допомагали десантнику Олександру Осипову. Як відомо, Сашко після війни має важку травму і не припиняє лікування. Хлопець є людиною з інвалідністю І групи, а у приватному будинку завжди знайдеться безліч важкої роботи. Волонтери та бойові побратими допомагають родині Осіпових заготовлювати на зиму дрова, прибирати сміття та різний непотріб, одним словом приходять на поміч. Дуже гарно робота йде на свіжому повітрі та з дружніми розмовами. Три години праці пролітають непомітно. Додому всі відправляються втомлені, але щасливі.

viber image
Не тільки словом потрібно підтримувати наших Захисників, а й ділом. Наші Герої мають постійно відчувати, що про них пам’ятають, їм вдячні!
Щиро дякуємо всім, хто знаходить час!
Стан здоров’я Сашка дуже складний через постійні втрати свідомості. Продовжуємо збирати кошти на його лікування за кордоном!

5167 4910 1288 9522 Осіпов Олександр, Ощадбанк
4149 4393 9231 6240 – батько Осіпов Сергій Іванович, ПриватБанк

12

Інна Михайленко

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..