Фестиваль мистецтв «Країна дитячих талантів»

DSC_0389Німецький композитор і піаніст Людвіг ван Бетховен говорив: «Для людини з талантом і любов’ю до праці не існує перешкод». Саме закоханими у свою справу, покликаними розвивати та виявляти здібності та вміння, занурюватися у глибинний дитячий світ талановитих та обдарованих дітей є педагоги та викладачі центру дитячої та юнацької творчості міста Знам’янка.

Саме з ініціативи директора Центру Подвиженка Геннадія Івановича було започатковано та стало традицією проведення на базі позашкільного закладу освіти міста Знам’янка щорічного фестивалю мистецтв «Країна дитячих талантів».

DSC_0064

Травневі дні стали незабутніми, як для вихованців Центру, викладачів та їх батьків, так і для громадськості міста, адже кожен бажаючий міг завітати на Фестиваль та отримати неповторні емоції, враження та естетичну насолоду.

Фестиваль тривав два дні, програмою якого було передбачено огляд жанрів в номінаціях: вокальне мистецтво, хореографічне мистецтво, оригінальне мистецтво, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво, фотомистецтво та розмовний жанр.

DSC_0070

Привітні глядачі вітали бурхливими оплесками учасників Фестивалю, підтримували неймовірний потік нестримної енергії, що долинав від учасників заходу.

DSC_0613

Завершальним акордом проведення Фестивалю, до участі в якому долучилися понад 600 талановитих та закоханих у мистецтво дітей міста та району, став масовий дитячий флеш-моб, який об’єднав та захопив у вихор танцю 335 дітей – учасників Фестивалю «Країна дитячих талантів».

 

Відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради

Додати коментар