У Знам’янці колишніх ув’язнених ознайомили зі спектром послуг служби зайнятості

4Пошук роботи є одним з найактуальніших питань для кожного громадянина. Особливо гостро це питання постає перед особами, які повернулись з місць відбуття покарання. Тож нещодавно, у приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу пробації, спеціалістом Знам’янського міськрайонного центру зайнятості була проведена зустріч з особами, які повернулись з місць позбавлення волі.
Метою проведення заходу було визначено інформування колишніх ув’язнених про спектр послуг, які надає служба зайнятості усім категоріям населення. Присутні дізнались про: порядок перебування на обліку, у випадку відсутності підходящої роботи; можливість проходження професійного навчання, в тому числі і шляхом отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці; можливість отримання професійних консультацій, складання резюме, тестування, профінформаційних послуг, ознайомлення з нормативними документами, що стосуються законодавства про зайнятість.
Слухачі були ознайомлені з актуальними вакансіями й активно цікавились переліком підприємств, які функціонують на території міста та району.
У осіб, які повернулись з місць відбуття покарання, учасників заходу, людей, які наробили багато помилок в своєму житті, порушили закон та відбували за це покарання, наприкінці зустрічі зажевріла надія, що вони не одинокі у цьому світі та, незважаючи на їх минулий негативний досвід, все ж є установи соціального спрямування, які готові їм прийти на допомогу, зробити гідний крок до кращого життя.

1

2

3

 

О. Баланенко, начальник відділу активної підтримки безробітних Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..