Можливість реалізувати себе: як у Знам’янці чоловік з інвалідністю успішно працевлаштувався

DSC03470Люди з інвалідністю, які звертаються за допомогою у працевлаштуванні до центрів зайнятості, шукають роботу через ті ж причини, що й усі інші громадяни. Вони хочуть бути матеріально незалежними, підтримувати соціальні контакти, професійно зростати, адже це важливо для самоствердження в житті.
При цьому, як і інші шукачі роботи, люди з інвалідністю мають певний рівень освіти, навички, здібності та прагнення, але потребують особливого індивідуального підходу, підвищеної уваги, професіоналізму та відповідальності фахівців центрів зайнятості у підборі підходящої роботи.
У грудні минулого року, після звільнення з роботи в зв’язку з погіршенням стану здоров’я, до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості звернувся молодий цілеспрямований Юрій Л., з наміром знайти роботу. У результаті декількох складних операцій та тривалого періоду реабілітації, він отримав групу інвалідності.
За час реєстрації як безробітного в міськрайонному центрі зайнятості, Юрій Л. брав участь у різноманітних тематичних семінарах, ярмарках вакансій, профконсультаційних та профорієнтаційних заходах, неодноразово відвідував співбесіди з роботодавцями, наполегливо шукаючи підходящу роботу.
Враховуючи непохитне бажання знайти роботу, а також наявний досвід роботи у сільськогосподарській галузі, Юрія Л. запросили на співбесіду до керівника ТОВ «Агродар-Україна Плюс». Під час співбесіди з роботодавцем щодо можливості працевлаштування, чоловікові запропонували робоче місце слюсаря-ремонтника та графік роботи, що відповідає рекомендаціям індивідуальної програми реабілітації інваліда.
Після проходження медичного огляду та професійного навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у березні поточного року, за сприянням Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, Юрій Л. був працевлаштований до ТОВ «Агродар-Україна Плюс».
Нині колишній безробітний впевнено стверджує, що для чоловіка мати роботу – це можливість матеріально забезпечити добробут своєї сім’ї та впевнено йти вперед по життю.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..