На Знам’янщині вшанували пам’ять в’язнів концтаборів

IMG_4386За ініціативою Організації Об’єднаних Націй щорічно 11 квітня відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів.

Ця пам’ятна дата встановлена на згадку повстання, яке підняли проти гітлерівців 11 квітня 1945 року невільники Бухенвальду.

Вшановуючи пам’ять в’язнів фашистських концтаборів у роки Другої Світової війни, і з метою виховання патріотизму, поваги до загальнолюдських цінностей та моральних принципів, сьогодні в читацькій залі районної бібліотеки для учнів старших класів ОНЗ «Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка» та у актовому залі ОНЗ «Богданівська ЗОШ І –ІІІ ступенів ім. І.Г.Ткаченка», районним будинком культури організована та проведена історична година «Життя за колючим дротом».

До уваги присутніх були продемонстровані документальні кадри та історичні матеріали, що демонструють жахіття Другої Світової війни, Голокост, знищення і тортури людей у концтаборах ІІІ-го Рейху, злочини фашистського режиму проти людства.

Разом з тим, учасники заходу відвідали районний краєзнавчий музей, де ознайомилися з експозиціями: «Героїчні земляки», «Сучасний український герой», «Ціною власного життя», «На бій за волю України» та виставкою писанок «Великодня весна», підготовленою вихованцями районного ЦДЮТ та працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Захід носив глибокий емоційний характер та високе інформаційне і морально-виховне значення.

IMG_4386

IMG_4387

IMG_4397

 

За інформацією офіційного сайту ЗРДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..