Ситуація із захворюваністю на грип в області відносно стабільна

rt56768“Минулого тижня рівень захворюваності на грип та ГРВІ на Кіровоградщині був нижчий епідпорогу на 28,8%. Загалом ситуація стабільна і спокійна”, – повідомив директор Кіровоградського обласного лабораторного центру Іван Касьяненко під час апаратної наради в облдержадміністрації.
Всього на гострі респіраторні захворювання занедужало 4502 особи, з них на грип 38 осіб. 65% із усіх захворілих – діти і підлітки віком до 18 років. Минулого тижня до лікувальних установ області госпіталізовано 369 хворих. Обласний показник захворюваності на грип та ГРВІ території перевищено у Маловисківському, Новоукраїнському, Гайворонському, Олександрівському районах та в місті Світловодськ.
У зв’язку з цим, керівникам вказаних територій та начальникам управлінь освіти направлено пропозиції щодо обмеження проведення культурно-масових заходів, здійснення дезінфекційних робіт в закладах та припинення навчального процесу на декілька днів або цілий тиждень в окремих класах.
Іван Касьяненко наголосив, що єдиним способом профілактики проти грипу залишається вакцинація. Проте, якщо людина все ж захворіла, необхідно негайно звернутися до лікаря, щоб уникнути ускладнень від грипу.

 

http://kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2018/19031809.html

 

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..