Профорієнтаційний урок у Трепівській ЗОШ

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНа сьогоднішній день професійна орієнтація населення, зокрема, учнівської молоді, є одним із пріоритетних напрямків державної політики зайнятості. Державною службою зайнятості у сфері професійної орієнтації запроваджено проект – “Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення”, що надає унікальну можливість отримувати актуальну, корисну і цікаву інформацію безпосередньо в приміщені школи.
“Мотиваційні термінали” на території міста Знам’янки та Знам’янського району встановлені у дев’ятнадцятьох школах. За короткий період часу роботи, вони стали незамінними помічниками педагогічних працівників, школярів та їх батьків.
Так, 16 березня 2018 року було проведено профорієнтаційний урок з учнями старших класів Трепівської ЗОШ. Під час проведення профорієнтаційного уроку зі школярами, було акцентовано увагу на тестування, які можна пройти, скориставшись терміналом, ознайомлено учнівську молодь з актуальними на ринку праці професіями, висвітлено питання новітніх професій, та професій, що є зникаючими на ринку праці.
Також, у рамках проведення заходу, учнів поінформовано про світ професійної праці, вимоги та особливості сучасного ринку праці; про типові помилки при виборі професії.
Наприкінці зустрічі молоді люди отримали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості, її можливості щодо сприяння працевлаштуванню молоді та поради щодо уникнення помилок при виборі свого професійного майбутнього.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Л.С. Базюк, провідний фахівець Знам’янського МРЦЗ

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..