У Знам’янському районі реалізують проект, спрямований на збереження здоров’я та благополуччя підлітків

DSC_815714 березня 2018 року у райдержадміністрації відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «Доступ до уразливої молоді в м. Знам’янка та Знам’янському районі».

Присутнім була представлена презентація трирічного проекту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу вразливих підлітків до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг в Україні».

DSC_8157

Цей проект здійснюють Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» та Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я за фінансової підтримки Фонду «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%».

Проект спрямований на збереження здоров’я та благополуччя підлітків України, які проживають у невеликих населених пунктах або у сільській місцевості. Він реалізується на території Донецької, Київської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Харківської та Чернівецької областях.

DSC_8175

Під час дії проекту в Кіровоградській області буде проведено опитування цільової групи (підлітків м.Знам’янка, с. Богданівка, с. Дмитрівка, с. Суботці) уповноваженим представником Українського інституту соціальних досліджень ім. Олександра Яременка та представником Благодінохї організації «Повернення до життя» (м.Кропивницьк»).

DSC_8162

Кінцевим результатом трирічних досліджень має значно зменшитися кількість молодих людей Знам’янщини, які вживають наркотичні засоби, та мінімізувати негативні наслідки від їх проявів.

 

Підготовано за інформацією офіційного сайту Знам’янської РДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..