Олександр Гуськов: Надовго запам’ятав дебют в першій лізі

gus-nagВ складі ФК «Олександрія» вихованець знам’янського футболу Олександр Гуськов став чемпіоном першої ліги. Кореспондент «Нашої Знам’янщини» послілкувався з Олександром з приводу вдалого сезону як для команди, так і для нього особисто.

Як розпочинався твій футбольний шлях?
Почав займатися футболом у Знам’янці під керівництвом тренера Сергія Віталійовича Грінкевича. Потім було навчання в «Олександрії-Аметист» та виступи в дитячо-юнацькій лізі України. З «Олександрії-Аметист» потрапив до ФК «Олександрія».

gyskovМаєш повноцінний сезон виступів за молодіжну команду «Олександрії» в Прем’єр-Лізі України.
Так, у 2011/2012 роках зіграв 16 матчів і одного разу забив м’яч.

ФК «Олександрія» став чемпіоном першої ліги. А наскільки вдалим сезон склався для тебе особисто?
Перш за все, відзначу, що мені в ФК «Олександрія» досить комфортного, хороший колектив у нас підібрався, потужний тренерський штаб. Футбольний сезон 2014/2015 років для мене склався краще, ніж попередні. У першому колі більше вдалося провести на футбольному матчі в офіційних матчах; цього року менше грав. Надовго запам’ятав дебют в першій лізі: на стадіоні «Ніка» мені в першому матчі вдалося забити м’яч (16 серпня 2014 року у ворота ФК «Суми» – авт.). Зараз відправляємо у відпустку, а згодом вже навчально-тренувальні збори.

В тебе на скільки ще розрахований контракт з ФК «Олександрія»?
З ФК «Олександрія» маю ще контракт на один рік. Хочеться спробувати свої сили в Прем’єр-Лізі України.

nag-2

Фото сайту myalexandriya.blogspot.com.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..