На засіданні обласної федерації відзначено Вадима Киву та Аллу Марущук

2018-01-12-2sk12 січня у Кропивницькому відбулося засідання Федерації велосипедного спорту Кіровоградської області.

У засіданні федерації велосипедного спорту Кіровоградської області взяли участь представники різних відділень велоспорту, керівництво обласної федерації, начальник відділу фізичної культури та спорту Кропивницької міської ради Сергій Колодяжний та Олександр Куценко.
Сергій Колодяжний, Юрій і Олександр Симоненки на початку засідання виконали приємну місію: вручили дипломи та премії (кошти надав президент федерації велосипедного спорту Кіровоградської області Микола Монашок) кращим спортсменам та тренерам області. Приємно, що серед нагороджених були тренер-викладач Знам’янської районної КДЮСШ Вадим Кива та його вихованка Алла Марущук.

2018-01-12-1

У засіданні Федерації велосипедного спорту Кіровоградської області взяли участь представники різних відділень велоспорту, керівництво обласної федерації, Сергій Колодяжний та Олександр Куценко. Представники кожного з відділень області прозвітувалися про виконану роботу у 2017 році та окреслили найближчі перспективи. Також учасники засідання узгодили проект календаря змагань на 2018 рік. Окрім цього було розглянуто пропозицію Знам’янського району щодо включення велосипедного спорту до програми змагання обласних спортивних ігор серед команд об’єднаних територіальних громад, районів та міст області на 2018 рік. Справа в тому, що велоспорт добре розвивається на території Кіровоградської області. Чимало велосипедистів з нашої області входить до різних збірних України, а Кіровоградщина у заліку областей посідає одну з лідируючих позицій. Вважаємо за доцільне запропонувати Управлінню освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації повернути велоспорт до обласних спортивних ігр серед команд ОТГ, районів міст Кіровоградської області. Це дозволить надати новий поштовх розвитку велоспорту у Кіровоградській області та здобуття нових спортивних вершин. Ось така була аргументація делегації Знам’янського району у складі тренер-викладача Знам’янської районної КДЮСШ Вадима Киви та головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктора Слюсаренка. Цю пропозицію схвально прийнято і буде здійснено звернення до Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації щодо включення велосипедного спорту до програми змагання обласних спортивних ігор серед команд об’єднаних територіальних громад, районів та міст області на 2018 рік.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..