Тренд сьогодення: центр зайнятості пропонує безробітнім Кіровоградщини вивчитися на тракториста

traktoristБезробітні Кіровоградщини можуть здобути найактуальнішу для сільської місцевості професію. Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути у ОНКК «Аграрник» професію тракториста-машиніста.
Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути у ОНКК «Аграрник» професію тракториста-машиніста.
Індивідуальне навчання учнів водінню тракторів, комбайнів, тракторних агрегатів проводиться кожного тижня, планомірно, за графіком на спеціально обладнаній площадці — полігоні, з дотриманням правил безпеки праці. Правила дорожнього руху і основи керування трактором та комбайном, сільськогосподарськими машинами студенти вивчають не лише у спеціально обладнаному класі, а і в процесі індивідуальних занять по водінню трактора під керівництвом майстра виробничого навчання.
Для бажаючих отримати професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, за сприяння обласного центру зайнятості з 16 січня поточного року, на базі ОНКК «Аграрник», розпочинається професійне навчання групи безробітних за зазначеною професією. Термін навчання – 7,2 місяця.
Також шукачі роботи мають змогу здобути професію тракториста у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ): навчання стартує 17 січня і триватиме 6,6 місяців.
Умови направлення на навчання:
• повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
• повноліття (не менше 18 років);
• медична довідка з допуском до професії.
Якщо вас зацікавила професія «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..