8 грудня – День визволення Знам’янки від німецько-фашистських загарбників

7bf70a8eaa99fd29affd7a3e8795f8aeb77e9a38Шановні ветерани, учасники бойових дій, партизани, трудівники тилу!

У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо вам слова глибокої вдячності. Минають роки, змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Ви багато разів дивились у очі смерті, втрачали бойових побратимів, однак мужньо боролися за кожен клаптик рідної землі. Ваша воля до перемоги, сміливість знищили підступні наміри ворога.

Вічна Вам слава за те, що відстояли свободу й честь, незалежність нашої Батьківщини, зуміли здолати потужний натиск ворога. Ваш подвиг завжди буде прикладом служіння Вітчизні, взірцем патріотизму і самопожертви заради миру на землі!

Сердечно вітаємо вас, ветеранів, всіх жителів нашого міста зі святом визволення від німецько-фашистських загарбників. Міцного здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Щиро дякую усім ветеранам Другої світової війни, учасникам визвольної боротьби, сучасним героям за самовідданість і любов до Батьківщини.

Честь вам і слава!

Слава Україні!

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..