8 травня – День пам’яті та примирення

k1eF6FcH-YQДорогі ветерани та учасники Другої світової війни!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення Перемоги над нацизмом у Європі!

Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої у бойових діях загинуло близько 4 мільйонів військових, підпільників і цивільних українців, крім цього майже 5 мільйонів мирних жителів були евакуйовані або примусово вивезені до Німеччини.

Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст і містечок, 28 тисяч сіл. Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Понад 2,5 мільйони українців були нагороджені радянськими та західними медалями і орденами, більше 2 тисяч стали Героями Радянського Союзу.

Свята пам’ять про ветеранів Другої світової війни залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її незалежною та квітучою. Це вашим потом та кров’ю густо зрошена батьківська земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства. Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..