26 квітня – Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

den-vshanuvannya-likvidatoriv-avariyi-na-chaesЧорнобильська атомна електростанція, 26 квітня 1986 року, — планове виключення реактора, що тривало 20 секунд, здавалося звичайною перевіркою електрообладнання. Проте через декілька секунд в результаті різкого стрибка напруги стався хімічний вибух, в результаті якого в атмосферу викинуто близько 520 небезпечних радіонуклідів.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років.

Тож, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС,  прийміть нашу щиру вдячність  за Ваш подвиг, за Вашу мужність і самовідданість, за ту велику роботу і турботу, яку ви сповна виконали для життя всього людства.

Дякуємо Вам, що, не шкодуючи свого здоров’я, Ви проявили героїзм, витримку та сталеві нерви під час ліквідації аварії на ЧАЕС. Світла пам’ять тим, хто віддав життя за  порятунок нації та доземний уклін всім ліквідаторам страшної та безжалісної трагедії.

Зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру, родинного затишку і злагоди. Хай завжди у вашій оселі панує радість, любов та  благополуччя.

Нехай наші діти, онуки та правнуки ніколи не знатимуть подібного лиха.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..