Святкування дня святого Миколая у Знам’янці

IMG_2791 (1)19 грудня в Україні відзначається День Святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. В цей день кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Саме Святий Миколай є найбільшим прикладом милосердя, доброти, заступництва для скривджених, знедолених і потребуючих допомоги.
Приємним дарунком для всіх вихованців Центру дитячої та юнацької творчості став святковий захід до Дня Святого Миколая. Усі присутні на святі мали змогу познайомитись та пограти з гарною чарівницею, неслухняним домовиком та чарівними ляльками. Але самим приємним та довгоочікуваним для дітлахів став прихід Святого Миколая разом зі своїми помічниками Янголятами. Він привітав всіх зі святом побажав миру, добробуту та злагоди. Та як же без солодких подарунків! Усі дітлахи отримали на згадку від Миколая солодкий подарунок та іконку Св. Миколая Чудотворця.
Святковий настрій дарували вихованці «Зразкового хореографічного колективу “Екстраверт”» (керівники М.Стукаленко, К.Степанова); хореографічного колективу естрадного танцю «Конфетті» (керівник М. Демків); «Зразкового хореографічного колективу “Веселка”» (керівник Т.Часник); вокальні групи (керівники Ж.Ніклонська та Ю.Єніна). Організатором заходу стала С.Шуляшкіна–Кулікова, звуковий супровід забезпечив О.Безай.
Колектив Центру дитячої та юнацької творчості вітає Всіх зі святом Святого Миколая та наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!
Від хатинки до хатинки
Ходить Миколай —
Кожушок чарівний,
Срібна борода.
Він несе дарунки
Діточкам малим
І любов дарує
Українцям всім!

І.Слєпєнькова, методист

 

Додати коментар