Новорічні листівки Святому Миколаю від вихованців Знам’янського ЦДЮТ

ttpo_asKjHE14 грудня 2016 року в Центрі дитячої та юнацької творчості  філії 2, було проведено бінарне заняття гуртків «Паперопластика» (керівник – Н.О. Філоненко) та «Виготовлення сувенірів» (керівник – Ю.І. Випиналюк) з теми «Новорічні свята. Виготовлення святкової вітальної листівки». Заняття групи початкового рівня 1-го року навчання було проведено на належному рівні.
Метою заняття було формувати знання дітей про традиційні зимові свята: Святого Миколая, Різдва Христового, Нового року; навчити виготовляти святкові вітальні листівки; розвивати уяву, фантазію та творчі здібності вихованців, просторове мислення, пам’ять, культуру праці; виховувати любов до мистецтва, повагу до національних традицій та обрядів рідної України. Формувати дружні взаємовідносини, вміння працювати в колективі. Завданням було виготовити святкову вітальну листівку.

55658078         Dk1uLdNGXUo

Заняття проходило в ігровій формі, діти з цікавістю виготовляли вироби, крім того, напередодні їм прийшов лист від Святого Миколая, у якому йшлося про те, як він щиро вітає усіх дітей з наступаючими святами, дякує їм за те, що були слухняними та старанними. Також у листі Св. Миколай звернувся до дітей з тим, що якщо вони зроблять для нього щось своїми руками, він із задоволенням прийме це собі на згадку та обов’язково віддячить їм поклавши кожному з дітей подаруночок під подушку в ніч з 18 на 19 грудня. Відгукнувшись на листа, кожен вихованець на занятті виготовив святкову листівку незвичайної форми, а у формі рукавички. Оригінально прикрасивши її та підписавши, діти відправили свої побажання та привітання до Святого Миколая. По закінченню заняття вихованці склали всі свої листівки у святкову торбинку, опечатали печаткою і надіслали Святому Миколаю. Заняття проходило яскраво та цікаво. Вихованці з нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая!

M84TW9of5wo

Керівники гуртків Ю. І. Випиналюк, Н. О.Філоненко

Додати коментар