У Знам’янці дітей запрошують створити збірку казок «Чарівна Знам’янка»

qvplrjW5DMQКожен з нас пам’ятає ті незабутні вечори, коли готуючись до сну у теплому ліжку, ми засинали під чарівні історії, в яких могутні лицарі перемагали злих чаклунів, прекрасні принцеси чекали на свого принца, а звичайні люди відкривали в собі приховані здібності. Історії, де існували магічні створіння, і де кожен з нас мав нагоду втілити свою мрію в реальність.

І, напередодні Нового року, коли здійснюються найзаповітніші мрії, Знам’янський осередок ВМГО ФРІ запрошує найменших жителів нашого міста створити свою власну казкову історію.
Кожна з надісланих історій в подальшому об’єднаються між собою, створюючи неперевершену збірку казок “Чарівна Знам’янка”, яку з задоволенням будуть читати і перечитувати наші дітлахи не один рік поспіль. Окрім того, що кожен учасник конкурсу отримає електронну версію збірки казок “Чарівна Знам’янка”, автори 6-ох найкращих історії (по 2 в кожній віковій групі) отримають подарунок. Оголошення переможців, вручення подарунків та електронних версій збірника казок “Чарівна Знам’янка” відбудеться у січні 2017 року на урочистій презентації збірника.
Умови участі у конкурсі:
Участь у конкурсі беруть діти 7-15 років, які розподіляються на три групи: перша (7-9 років), друга (9-11 років), третя (12-15 років). Конкурсанти мають написати казку виключно українською мовою, в якій йдеться про добрі справи.
Також кожна з історій повинна містити відповідь на питання:
– Як я уявляю наше місто в чарівному світі?
– Які мешканці в ньому проживали б?
– Які ситуації могли би в ньому траплятися і як з них знаходити вихід.
Обсяг казки у друкованому вигляді (шрифт -12 Times New Roman) не має перевищувати одну сторінку аркушу А4 (з обох сторін). Окрім тексту казки до нього додається фото автора, яке потім буде розміщено в збірці. На окремому аркуші малюнок, який відображає головних героїв або якусь подію з описуваної історії. Конкурсні роботи необхідно покласти в спеціальні скриньки, які будуть розміщені в загальноосвітніх навчальних закладах міста, супермаркеті “Апетит”, піцерії “Челентано” або надіслати на електронну адресу fri_znam@ukr.net. Казка має повчати робити добрі справи. Казка і малюнки до неї не мають містити сцени насилля, знущання, смерті тощо. Казка та малюнки мають бути аполітичними.
До казки має додаватися анкета учасника конкурсу у вільній формі, де зазначається: ім`я та прізвище автора казки; вік; клас; школа; електрона адреса (за наявності ); невеличка розповідь про автора. А також ім`я та прізвище одного з батьків, електрона адреса та номер мобільного телефону, для запрошення на урочисту презентацію.
Усі роботи приймаються з 14 по 27 грудня 2016 року. Оголошення переможців, вручення подарунків та електронних версій збірника казок “Чарівна Знам’янка” відбудеться у січні 2017 року на урочистій презентації збірника.

Додати коментар