Допомога – сильна зброя!

P1010034Можеш допомогти людині – допоможи, не можеш – помолись, не вмієш молитися – подумай про людину добре. Адже світлі думки – це теж могутня зброя! 

19 листопада о 15 годині знам’янчани зібралися у Міському Палаці культури на благодійний концерт за участю воїнів – учасників фестивалів «Пісні, народжені в АТО» на підтримку нашого земляка Олександра Осіпова. На захід завітали гості з різних міст України: Умань, Кропивницький, Благовіщенське, Мелітополь. Учасники фестивалів «Пісні, народжені в АТО», які проходили в Дніпрі, Знам’янці, Кропивницькому, Києві, Миколаєві. Усі вони різного віку, мають різні звання, професії у мирному житті. Але мають спільне бажання – бачити нашу Батьківщину вільною, мирною і незалежною! А також допомогти побратиму!

- Як ви почали писати пісні про АТО?
Кропивничанин, Володимир Бурко: «Мій син служив у 3-му окремому кіровоградському полку спеціального призначення та віддав життя за Україну… Я хочу допомагати іншим синам України». Володимир допомагає військовим, займається волонтерством, пише пісні, виступає в зоні АТО і військових шпиталях. Він знайшов в собі сили жити далі і допомагати тим, хто боронить наш східний кордон зі зброєю в руках.

-Як ви потрапили на війну?
Гість із Мелітополя – старший сержант Руслан Давидович, позивний «Гамлет»: «На самому початку війни я не зміг сидіти вдома, коли ворог почав топтати нашу рідну землю і добровільно пішов служити. Було по-різному, але я жодного разу не пошкодував про своє рішення. Це наш чоловічий обов’язок!»

- Поділіться історією свого позивного?
Майор Володимир Кияшко, позивний «Маестро»: «Отримав свій позивний, як і герой відомого фільму, за свою любов до музики. Під час служби написав більше десяти пісень. Я ще хочу розповісти про гарних людей. Коли мені запропонували приїхати на цей концерт, я був у знайомих в Києві. Там була їхня родичка з Росії. Дізнавшись куди я їду, вона, вже на сходах мене наздогнала, і попросила передати Олександру 5 тисяч російських рублів. З Кропивницького до Знам’янки мене підвіз далекобійник Василь і теж передав кошти. Як кажуть, з миру по нитці…Ось складаю їх у благодійну скриньку.»

P1010040- Які думки у вас були під час виконання пісень?
Гість з Луганська, де до війни викладав геодезію в університеті. Зараз пройшов АТО та викладає в Умані. Сергій Кононенко, позивний «Професор»: «Мій рідний Луганськ сьогодні в окупації і я дуже сумую за ним. Але точно знаю, що перемога і мирне небо скоро буде і там! Наші хлопці це зроблять, я впевнений. А ми, українці, їм у цьому допоможемо!»

Майже дві години хлопці дарували глядачам незабутні емоції, ділилися враженнями з власної військової історії. Також гарно доповнювали атмосферу відеокліпи, що транслювалися на великому екрані біля сцени. Глядачі захоплено дивилися та слухали. Навіть діти, маленькі непосидючі та дуже шумні, уважно і вдумливо спостерігали за музичними творами. Музика об’єднала всіх присутніх. Кожен відчув себе там, на полі бою, поруч з хлопцями, долучився до переживань. На обличчях глядачів виднілися сльози, а це-найкраща похвала для артистів! Знам’янчани не лише почули воїнів, а відчули їхні душі в піснях.
До зали завітав неочікуваний гість. У холі Палацу культури глядачі несподівано побачили Олександра Осіпова. Два тижні тому він переніс операцію, але не зміг не відвідати цей концерт. Олександр поділився, що почувається трохи краще, але ще необхідне довге лікування та реабілітація. Протягом концерту біля сцени стояла благодійна скринька. Туди складали кошти не лише глядачі, а й кожен з учасників концерту. Напрокінці заходу скринька на очах глядачів була розкрита та зібрані кошти передані дружині Олександра.
Дякуємо за організацію та проведення концерту відділу культури та туризму Знам’янського міськвиконкому та Міському Палацу культури. Окрема подяка учасникам, які дізнавшись про потребу у лікуванні нашого земляка, відразу відгукнулися. Покинули всі свої справи та погодилися завітати на благодійний захід! Окрема подяка Володимиру Бурко, який ініціював концерт на підтримку Олександра.

Інна Михайленко

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..