Солодощі, що врятують здоров’я воїна

gffgrrr1Мир – як повітря та здоров’я: поки їх удосталь, людина про них взагалі не замислюється. Хто міг подумати, що у нашому 21 столітті такою дорогою ціною український народ буде виборювати свободу у власній державі? Ще пару років тому війна у центрі Європи здавалася зовсім абсурдною. А сьогодні, як ніколи, відчуваємо потребу у підтримці тих, хто мужньо захищає Україну.
Думаючі українці всіма можливими способами надають підтримку воїнам. Особливо в зимовий період дуже гостро стоїть питання про нестачу теплих речей, необхідність обігріву солдатів. Вирішенням цих питань вже третій рік займаються Знам’янські волонтери та небайдужі містяни. Пара шкарпеток до пари – ось вже й зігрітий цілий батальйон! Дякуємо знам’ячанам, що завжди озиваються на прохання підтримати наших героїв! А особливо відгукнулася громада на заклик допомогти у лікуванні пораненому воїну АТО Осіпову Олександру. Навіть школярі виявили бажання долучитися до справи порятунку здоров’я героя. 9 листопада школа № 4 провела благодійну виставку-ярмарок на підтримку бійця. Учнями школи було виставлено та продано багато цікавих поробок і смаколиків! Щиро дякуємо учням та батькам за докладені зусилля у створенні чудових експонатів, які були надзвичайно смачними і гарними.
Дітям дуже сподобалося спробувати себе в ролі продавців. Школярі наперебій рекламували покупцям свої товари, закликали все скоштувати. Ділилися цікавими історіями про мистецький процес творіння солодощів.
Під час ярмарку за допомогою благодійної скриньки було зібрано більше 1500 гривень і допомога продовжує надходити. Усі виручені кошти будуть перераховані на банківську картку Олександра, якому не зважаючи на операцію, все ж необхідні тривалі лікування та реабілітація. Підтримати воїнів та зберегти їхнє здоров’я під силу навіть дітям. Для цього необхідне тільки бажання та добре серце! Якщо це змогли найменші українці, то дорослі просто зобов’язані брати активну участь у відновленні здоров’я людей, що захистили нас від війни!

Інна Михайленко

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..