Придбай поробку – поверни здоров’я герою!

gffgrrr«Хто не хоче годувати свою армію, скоро годуватиме чужу!» За останні два з половиною роки ця істина глибоко засіла в наших думках. Волонтери постійно нагадують жителям України, що війна не закінчилася, допомога та підтримка нашим військовим необхідна і сьогодні. Особливо в холодний період, коли дуже важливо зігрівати не лише душу, а й тіло! Думаючі українці повсякчас допомагають воїнам. Знам’янчани теж не пасуть задніх. Зараджують всі по-різному. Долучаються кожен як може, як вміє бути корисним.
Школи і садочки міста часто долучаються до збору харчів, теплих речей тощо. ЗШ № 4 теж активно надає допомогу. Перш за все, учителі, учні разом з батьками підтримують колишніх випускників школи, які несуть варту в зоні АТО. Велика шкільна родина приходить на поміч тим, хто береже наше мирне небо. У перших числах листопада було відправлено посилки з теплими речами, дитячими малюнками, необхідними господарськими речами та домашніми смаколиками.
Уже не вперше ЗШ № 4 готується провести благодійну виставку-ярмарок у своїх стінах. Школярі підтримують не лише воїнів на передовій, а й тих, хто веде боротьбу за своє здоров’я, втрачене там! А ця битва зовсім не легша, ніж на фронті. Дізнавшись про потребу термінового лікування Олександра Осіпова, шкільна родина, як і місто Знам’янка та вся Кіровоградська область, теж не лишилася осторонь. Дорослі допомагають із своїх заробітних плат, а малеча власноруч створеними поробками,
9 ЛИСТОПАДА у ЗШ № 4 відбудеться благодійна виставка-ярмарок на підтримку Олександра Осіпова. Кошти, зібрані під час продажу експонатів, будуть перераховані на банківську картку воїна для лікування та реабілітації. На заході будуть представлені дитячі поробки, малюнки, домашня випічка.
Запрошуються всі бажаючі!

Інна Михайленко

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..