У Кропивницькому презентують пам’ятки учасникам АТО

pamiatka-ato-pic10 листопада 2016 року о 12 годині в прес – клубі м. Кропивницького (вул. Соборна, 1А, ТЦ «Копілка», ІІ поверх) відбудеться презентація «Пам’ятки учасникам АТО», яка є інформаційним посібником про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО.
Пам’ятка учасника АТО була розроблена юристами-волонтерами ВПГО «Юридична Сотня», затверджена та перевірена фахівцями з Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил України.
Матеріал викладений у легкодоступній графічній формі на 168 сторінок. Покрокові інструкції допомагають і ветеранам, і військовослужбовцям, і членам їх родин не лише дізнатися про власні права, але й добитися їх реалізації та захисту. «Така книжечка має бути в кишені кожного учасника АТО», – зазначає Леся Василенко, голова ГО «Юридична Сотня».
В рамках презентації Пам’ятки хочемо звернути увагу на загальний рівень поінформованості ветеранів та військовослужбовців про їх права та доступ до якісної правової допомоги.
Учасники прес-брифінгу:
– Антон Красов, правозахисник, юрист ВПГО “Юридична Сотня”;
– Світлана Марченко, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Кіровоградській області.
У разі виникнення додаткових питань звертайтесь за телефоном: 050-15-22-903 (для ЗМІ).

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..