На обласному чемпіонаті шкільних команд КВН

tyyttyuuuttt4 листопада 2016 року в актовій залі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості розпочав свій тринадцятий сезон обласний чемпіонат шкільних команд КВН 2016/2017 навчального року. Загальна тема ігор – “Літературний сезон”. У відбірному турі чемпіонату КВН, тема якого “Подорож у світі казок”, взяли участь 9 команд області: зі Знам’янського, Кіровоградського, Маловисківського, Новоархангельського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського районів, міст Знам’янки і Кропивницького.
Цього року, команда Знам’янського району “Акумулятор” брала участь у цій грі у переважній більшості новим складом, та все ж таки, у команді були і “загартовані”, які в минулому сезоні брали участь у фіналі обласних змагань з КВН. Склад команди “Акумулятор”: керівник гуртка “КВН” районного центру дитячої та юнацької творчості Благодатний Ігор Володимирович, Акіменко Дмитро (капітан), Бойко Дмитро, Кущовий Андрій, Калюжний Денис, Ткаченко Анна, Ткаченко Анна, Недяк Діана, Мартиненко Дарина, Шаповал Єлізавета.
За підсумками двох конкурсів члени журі обирали собі по дві команди, у яких будуть кураторами протягом одного сезону. Куратором нашої команди став Юрій Тушевський (учасник команди “Маленький Париж” м. Кропивницький) з яким ми і будемо співпрацювати до кінця сезону, та переймати від нього всі тонкощі КВНського мистецтва.
Наступна гра – півфінал з назвою “Пригодницька література” відбудеться 3-4 лютого 2017 року, де, без сумнівів, виступлять найдотепніші, найкмітливіші й найвинахідливіші, тож ми бажаємо команді”Акумулятор” плідної підготовки, влучних жартів та неповторних виступів.

Офіційний сайт відділу освіти Знам’янської РДА

Додати коментар