У Знам’янці на честь загиблого АТОвця назвали поїзд

DSCN9836Відсьогодні на залізничних коліях Кіровоградщини курсуватиме електротяг, названий на честь Героя АТО – знам’янчанина Сергія Вікторовича Капелюхи.
Дуже символічно, що мітинг з нагоди присвоєння імені загиблого Героя АТО електропотягу ЕР – 337 відбувався не тільки саме сьогодні, у День Залізничника , а й місцем його проведення було обрано саме залізничний вокзал. Адже Сергій перед тим, як стати добровольцем і вирушити на Схід захищати свою країну, працював помічником машиніста електропоїзда РПД-7 “Моторвагонне депо Одесса — Застава 1”.
Вшанувати пам`ять загиблого прийшли представники міської влади, Дирекції залізничних перевезень м.Знамянка, депутати міської ради, колеги, рідні, друзі, громадські активісти.
Розпочався мітинг з хвилини мовчання. З болем у серці начальник Знам’янської Дирекції залізничних перевезень Віктор Володимирович Казанджій сказав, що наш обов’язок – пам’ятати усіх героїв, хто не повернувся зі Сходу, хто не встиг удосталь пожити разом зі своїми рідними,не дорадів,не докохав, але встиг виконати свій громадянський обов’язок, захищаючи країну.
“Сьогодні ідуть з життя найкращі, навіки перестають битися їхні молоді серця. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє. Цей електропотяг буде нам завжди нагадувати, якою ціною ми здобули право вільно жити у своїй країні” – зазначив у своєму виступі міський голова Філіпенко Сергій Іванович.
“Ніщо вже не може зменшити біль втрати сина, брата, друга, учня. Сьогодні я низько схиляю голову перед сумуючими батьками і дякую за сина, яких вони виховали справжніми патріотами, захисником своє країни” – підкреслила у своєму виступі голова Знам’янської територіальної профспілки організації залізничників і транспортних будівельників України, депутат міської ради Семиніна Людмила Іванівна.
Також під час мітингу родині загиблого Героя було вручено Почесний знак Одеської залізниці.
По завершенню мітингу на локомотивах, що перебували на вокзалі, в знак скорботи увімкнули сирени, що звучали протягом хвилини.

Довідка:
Капелюха Сергій Вікторович
Народився 31 березня 1978 року у м.Знам’янка. Закінчив 9 класів Знам’янської загальноосвітньої школи №4.
З 1996 року Сергій працював слюсарем у ЖЕК до 1999 року. Потім поповнив ряди залізничників і працював помічником машиніста електропоїзду.
З січня 2001 року продовжив роботу в ТЧ -7 помічником машиніста електровозу. В 2011 році був переведений у службу приміського руху структурного підрозділу РПЧ -9 «Одеса- Застава 1» помічником машиніста електропоїзду.
Події, що відбулися в нашій країні в 2014 році, не залишили байдужим Сергія Вікторовича. Він не міг залишитися осторонь того, що відбувається на Сході нашої держави, і з 10 липня 2015 року виконував військовий обов’язок у зоні проведення АТО.
Виконуючи службове (бойове) завдання, під час обстрілу, солдат отримав тяжкі поранення несумісні з життям. 14 листопада 2015 року по дорозі до госпілю від численних осколкових поранень Сергій помер.

Офіційний сайт Знам’янської міської ради

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..