Олександра Осіпова прооперували у Київському інституті нейрохірургії

gffgrrr2 листопада 2016 року бійця Олександра Осіпова прооперували у Київському інституті нейрохірургії. Тримаймо кулаки, щоб все було добре !!! 
Поки невідомо, скільки коштів знадобиться на реабілітацію, але на рахунку, станом на 2 листопада, 80 тис грн. Продовжуємо збирати!

“Дякуємо усіх небайдужих,які долучилися до збору коштів на лікування ОСІПОВА ОЛЕКСАНДРА! Люди кидають гроші у волонтерські скриньки, активісти збирають кошти на підприємствах, у навчальних закладах. Перерахували на Сашин рахунок кошти підприємці з ринку (Олександр та Вадим) – 150 грн – ДЯКУЄМО! Також величезна подяка фермеру Ігорю Матвєєву за перераховані 5000 грн, який вже чимало допоміг ЗС України, не залишився осторонь і цього разу”, – відзначила координатор ГО “Знам’янський “Майдан” Наталыя Тишкевич.

Нагадаємо, що 19 листопада о 15.00 у Знам’янському Палаці культури відбудеться благодійний концерт за участю воїнів-учасників фестивалів “Пісні, народжені в АТО”. Концерт пройде на підтримку знам’янчанина, бійця АТО, Олександра Осіпова.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..