Не можемо жити без пісні!

DSC_0243Справжні таланти не мають віку. У цьому впевнюєшся дивлячись на чудовий вокально-хоровий колектив «Горлиця», учасникам якого від 60 до 85 років. Виступи колективу «Горлиця» є прикрасою кожного свята в м. Знам’янка, але виступають учасники колективу і в с. Суботці, с. Водяне, с. Мошорине та багатьох інших.
Існує колектив з 2009 року при селищному Будинку культури смт. Знам’янка Друга. Заснували колектив Анатолій Миколайович Демістьянов та Іван Мефодійович Борідченко. Спочатку в колективі виступали троє учасників (Валентина Григорівна Суржок, Олександра Яківлівна Гришина, Катерина Давидівна Кондратьєва), зараз – 13. Усі учасники «Горлиці» непрофесійні співаки, але в них стільки енергії та любові до пісні! У репертуарі за весь період творчості вже понад 100 пісень – це і народні пісні, і сучасні українські пісні.
Про свій колектив з особливим теплом розповідає художній керівник Ірина Коломійченко: «Наш колектив – це одна велика і дружня родина! Ми знаходимо один в одному і розраду, і гарний настрій, і допомогу! Збираємось ми два рази на тиждень. Вивчаємо нові пісні, разом вигадуємо сценарії до свят. Кожна пісня по-різному лягає до душі: одну пісню можемо вивчити за годину, а іншу – навіть за шість годин! Через взаємну шану досягаємо результатів, якими ми пишаємось. У 2011 році за сприяння колишнього депутата Олександра Йосиповича Єдіна ми пошили українські народні костюми у м. Львові. Ескізи підбирали самі під наш регіон. Зараз маємо потребу в професійному вокалісті, тоді можна було б вийти на новий рівень».

Юлія Геращенко

Додати коментар