Літературно-музична вітальня у районному краєзнавчому музеї (+фото)

wwq3331433Спілкування з обдарованими людьми завжди дарує гарний настрій, позитивні враження, залишає в душі глибокий слід.
Нещодавно у Знам’янському районному краєзнавчому музеї організовано літературно-музичну вітальню, виставку картин художника, поета, композитора Миколи Ярчихіна та музейний урок історії з краєзнавцем Вознюком Володимиром Анатолійовичем з села Цибулеве.
Микола Ярчихін презентував свій творчий доробок, те, чим живе його душа. У свої роботи автор вкладає душевне тепло, космічне світобачення та любов до природи. Вид живопису, у якому працює автор,- постмодерн- наївне мистецтво.
До своїх картин Микола пише вірші, пісні та казки, якими залюбки поділився з відвідувачами музею.
Багато сюжетів картин та віршів сформувалися у нього в селі Цибулеве, хоч родом він з м.Кривий Ріг. Але тяга до рідної землі ніколи не полишала його, от і вирішив повернутися на свою маленьку батьківщину, де жили його предки- родини Шевченків та Свириденків.

Музейний урок історії рідного краю проведено для вчителів історії ЗОШ району Володимиром Вознюком.
Поет і краєзнавець Вознюк Володимир Анатолійович, людина творча, наполеглива і працьовита, створив на своєму подвір»ї музей під відкритим небом «Гайдамацька Січ», зібрав безліч фрагментів посуду жителів прадавньої Скіфії, предметів побуту українців кінця ХІХ початку ХХ століття. Музей користується популярністю серед населення району, області та за її межами. Відвідувачами садиби є різні категорії населення: учні, молодь, люди похилого віку, які мають свої уподобання, інтереси та професії- письменники, художники, співаки, дизайнери, краєзнавці, хлібороби. Його вміння ознайомити відвідувачів з традиціями, звичаями, побутом українців, історії гайдамацького руху, поселень Черняхівської та Скіфської доби зацікавлює всіх.
Вознюк В.А.- член історичного клубу «Холодний Яр», займається вивченням подій національно-визвольних змагань 1917-1919 р.р., громадської організації «Кіровоградська обласна спілка краєзнавців», учасник клубу поетів Знам’янщини «Поетичний олімп» Його вірші друкувалися у збірці «Світанки над Тясмином».
За багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання дорученої справи, розвиток зеленого туризму , пропаганду української народної культури Вознюк В.А. нагороджений грамотами та подяками Кабінету Міністрів України, управління культури облдержадміністрації, Знам’янської районної державної адміністрації і районної ради, відділу культури райдержадміністрації.

Спочатку насіння,
А потім коріння,
І все поступово
До неба, до неба.
Минають літа,
Росте покоління,
І все то по колу
природнє створіння…

Додати коментар