Відбувся шостий фестиваль дитячої творчості «Всі мої таланти»

fddghhВ останній тиждень першої чверті, напередодні канікул в Знам’янській дитячій музичній школі ім. М. В. Лисенка відбувся ІV фестиваль дитячої творчості «Всі мої таланти».
Фестиваль був започаткований у 2013 році, з метою патріотичного виховання, любові до Батьківщини та всебічного розкриття талантів та вмінь учнів закладу.
Тема цьогорічного заходу «Моя родина – Україна». Понад 70 учасників презентували свої захоплення, більшість яких була на патріотичну тематику.
Протягом тижня працювала виставка робіт юних майстрів: малюнки, чеканки, вишивка, вироби виконані в техніці орігамі та квілінг, вироби з бісеру, різноманітні прикраси.
А на гала – концерті фестивалю, який відбувся 20 жовтня, глядачі могли насолодитися сценічною майстерністю вихованців. 23 учасники демонстрували свої вокальні та танцювальні вміння, змагалися в майстерності декламування віршів та читанні гуморесок, виконували твори на губній гармошці.
В залі панувала піднесена атмосфера свята та творчості. Всі учасники фестивалю отримали дипломи, а присутні насолоду та незабутні емоції.

Офіційний сайт Знам’янської міської ради

Додати коментар