Фестиваль військово-патріотичної творчості «Хоробрі серця» (+фото)

DSCN4366Ми, українці, пишаємося тим, що живемо в країні, яка має назву «Козацька Україна». Наші пращури були відважними воїнами-козаками, які любили свій народ і Батьківщину. Вони боролися за кожний клаптик рідної землі, відчайдушно поливали її власною кров’ю. Саме нащадки козаків були патріотами в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945; у мирний час після Великої Перемоги 1945; вони ж є й патріотами сьогодення – періоду незалежності України.
Саме з нагоди Дня українського козацтва, Дня захисника України та Свята Покрови Пресвятої Богородиці на базі Центру будинку дитячої та юнацької творчості відбувся Фестиваль військово-патріотичної творчості «Хоробрі серця», присвячений пам’яті Віктора Голого, загиблого під час перебування в зоні АТО.
Пісні, танці та поетичні рядки військово-патріотичної тематики лунали зі сцени від учнів Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7.

DSCN4360
Хореографічний колектив «Любава» виконав танок «Гуцульський» (керівник О.Долинська); вокальний колектив «Спалах», учні 8 класу ЗШ № 7, подарував присутнім пісню військово-патріотичної тематики «Солдатські матері»; учениця 6 класу Єременко Аліна звернулася у пісні до усіх дітей України (пісня «Діти України» – керівник Т.Машковська); Борозна Тетяна, учениця 11 класу закладу продекламувала поезію «Небесна Сотня», нагадавши усім присутнім про трагічні події «Майдану», а на завершення свята учениця 8 класу школи Дяденко Катерина у щемливих серце рядках «Молитви за Україну» звернулася до аудиторії, висловивши надію у світле майбутнє нашого народу, адже «Козацькому роду нема переводу!»
Нагородження учасників відбувалося у трьох номінаціях:
• «Пісня військово-патріотичної тематики;
• «Поезія військово-патріотичної тематики»;
• «Хореографічна композиція військово-патріотичної тематики».
Усі учасники заходу отримали грамоти за активну участь.
В історії України, мабуть, не знайти такої землі, яка б не була так щедро оспівана народом, уплетена в безліч легенд і переказів, як Хортиця – обітниця українського козацтва. Тож, пишаймося тим, що ми – українці – нащадки славетних та мужніх предків – козаків.

DSCN4362

Заступник директора з ВР Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 7 Попова Т.М.

Додати коментар