Шановні працівники та ветерани поштового зв’язку Знам’янщини!

poshta1Прийміть щирі вітання зі святом – Всесвітнім Днем пошти. В цей день, 9 жовтня 1874 року, була заснована головна міжнародна поштова організація – Всесвітній поштовий союз.

Пошта – невід`ємна частина цивілізованого суспільства, один з найважливіших елементів інфраструктури держави. Це унікальний вид зв`язку, який дозволяє переправляти в будь-яку точку світу не просто інформацію, а й матеріальні об`єкти, і в цьому сенсі пошта абсолютна незамінна, а тому вічна.
Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке ви, працівники пошти, несете на собі, адже вашими послугами користується велика кількість жителів Знам’янщини.

Тепло на душі стає, коли думаєш про те, що у наш час, час мобільного зв`язку та Інтернету, поштовий зв`язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, залучаючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.

Дорогі поштовики! Важливою і значущою є Ваша повсякденна місія. Бажаємо, щоб завжди за свою суспільно необхідну працю, Ви одержували лише щиру вдячність і повагу від людей. Від усього серця бажаємо всім представникам непростої, але почесної професії, здоров`я, благополуччя та душевної рівноваги. Нехай вашу сумлінну працю завжди буде гідно оцінено, а ваші ділові та людські якості завжди отримують заслужене визнання. Нехай же і надалі Вам завжди вистачає сил і снаги, терпіння і творчого натхнення, витривалості і успіхів на роботі, затишку і благополуччя в родинному колі.

З повагою, колектив “Нашої Знам’янщини”!

Додати коментар