«Старі» методи у дії

73-f-1У нашій країні вибори не рідко проводяться позачергово. То судове рішення задовольняється про перевибори мера одного з міст, то відповідно до закону про децентралізацію створюється нова громада і обирається її староста.
27 березня у Кривому Розі пройшли перевибори міського голови. Для визначення переможця, яким став Юрій Вілкул, вистачило одного туру. Так склалося, що на одній з виборчих дільниць Кривого Рогу за волевиявленням виборців спостерігав журналісти газети «Наша Знам’янщина». Явка виборців склала 55,4%. Але от варто відзначити, що близько 70% виборців, що прийшли на дільниці – пенсіонери. Активність серед молоді низька. На вибори прийшла та молодь, яка працює на металургійних заводах Кривого Рогу.
Щодо порушень та особливостей цих виборів у Кривому Розі влучними є слова народного депутату від «Самопомочі» Єгора Соболєва. Він в ефірі «Громадського» заявив, що у Кривому Розі перед виборами міського голови чинний мер Вілкул роздав виборцям по 500 грн., які були виділені з міського бюджету. Нардеп розповів, що в першому турі на виборах у 2015 році Юрій Вілкул набрав приблизно 89 тисяч голосів і стільки ж він набрав у другому. На виборах 27 березня цього року Юрій Вілкул набрав 210 тисяч. «Ці 120 тисяч нових виборців з’явилося не тільки після кампанії залякування, вони з’явились після того, як 160 тисяч осіб отримали від його імені по 500 грн. Підконтрольна йому мерія виділила 80 млн. грн. матеріальної допомоги, її видавали прямо через відділи соціального забезпечення без будь-якого приховування» – заявив Єгор Соболєв.
Україна прагне до Європи, але методи роботи з виборцями залишаються «старими». Найприкріше те, що виборці на них «купляються». Але за свідченнями тих же жителів Кривого Рогу, у них залишаються невирішеними болючі проблеми: вивезення сміття, асфальтування пішохідних доріжок, прибирання снігу та льоду взимку, а також знищуються комунальні ЖЕКи. Як бачимо, такі ж проблеми є і в місті Знам’янка.

Наш кор.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..