У Знам’янському районі відбувся турнір з волейболу (+фото)

2019-02-23-5nnВчора, 23 лютого, у селі Богданівка відбулися змагання з волейболу серед чоловіків у залік 39-ої Знам’янської районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів сільських рад та колективів фізкультури району.

Участь у змаганнях взяли 9 команд, які були поділені на три групи. Переможці груп вийшли до фінальному етапу турніру, на якому по коловій системі визначилися переможець та призери змагань.

Переможцем першої групи стала команда «Богданівка-1», яка впевнено перемогла своїх суперників – «Богданівку-2» та «Суботці». У групі «Б» найкращою стала команда «Дмитрівка-1», яка перемогла «Трепівку» та «Цибулеве». У групі «В» сильнішою стала «Пантазіївка», яка переграла «Петрове» і «Дмитрівку-2».

Фінальний етап змагань порадував емоціями, цікавими протистояннями та видовищним волейболом. Обидві партії між богданівською та дмитрівською командами були напруженими до 19 очок – були рівні рахунки 19:19. Але от останні частини чвертей були на користь дмитрівчан, які виконували ривок і здобували перемоги. У зустрічі з «Пантазіївкою» дмитрівчани продемонстрували впевнену гру і святкували перемогу. Яка дозволила виграти турнір. У останній грі турніру визначалися срібний та бронзовий призери. Богданівські волейболісти краще розпочали матч, виграли першу чверть. А от другу чверть виграла «Пантазіївка». У третій чверті вирішувалася долю нагород – більш досвідченіші святкували перемогу над молодою командою з села Пантазіївка.

На церемонії закриття змагань переможцю змагань, команді «Дмитрівка-1» були вручені кубок, золоті нагороди та грамота. «Богданівка-1» та «Пантазіївка» відповідно отримали срібні та бронзові нагороди і грамоти. Найкращим гравцем турніру було визнано Олександра Мороза («Дмитрівка-1»). Найкращим тренером турніру став граючий наставник команди «Дмитрівка-1» Віктор Солдатенко.

Загалом турнір вийшов тривалим (грали близько 7 годин) і подарував чимало цікавих волейбольних миттєвостей. Змагання пройшли за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації та районної організації ВФСТ «Колос».

Група «А»
«Богданівка-1» – «Богданівка-2» – 2:0 (25:9, 25:18)
«Богданівка-2» – «Суботці» – 1:2 (25:19, 13:25, 7:15)
«Богданівка-1» – «Суботці» – 2:0 (25:11, 25:22)
Турнірне становище команд: 1. Богданівка-1» – 4 очка, 2. «Суботці» – 2, 3. «Буревісник-2» – 0.
Група «Б»
«Трепівка» – «Цибулеве» – 1:2 (22:25, 25:10, 11:15)
«Цибулеве» – «Дмитрівка-1» – 0:2 (15:25, 11:25)
«Трепівка» – «Дмитрівка-1» – 0:2 (18:25, 15:25)
Турнірне становище команд: 1. «Дмитрівка-1» – 4, 2. «Цибулеве» – 2, 3. «Трепівка» – 0.
Група «В»
«Петрове» – «Пантазіївка» – 0:2 (7:25, 2:25)
«Петрове» – «Дмитрівка-2» – 0:2 (8:25, 13:25)
«Пантазіївка» – «Дмитрівка-2» – 2:0 (25:15, 25:10)
Турнірне становище команд: 1. «Пантазіївка» – 4, «Дмитрівка-2» – 2, 3. «Петрове» – 0.