Третє місце на турнірі пам’яті Олексія Черноівана

3У Кропивницькому відбувся турнір пам’яті Олексія Черноівана з футзалу.

Участь в змаганнях взяли три команди: «Друзі Черноівана» (м. Кропивницький), Новгородківський та Знам’янський райони. Команди були укомплектовані зі спортсменів, вік яких 35 років та більше.

Матчі турніру пройшли у спортивному залі Кропивницького професійного ліцею імені О.С. Єгорова (колишнє ПТУ №2) (адреса: м. Кропивницький, вулиця Василя Нікітіна, 21-а).

У першому матчі турніру була запекла боротьба. Команда Новгородківського району зуміла дати бій спортсменам з обласного центру. Тривалий час рахунок тримався рівним – 2:2. У середині другого тайму матчу за цього рахунку у складі кропивничан був видалений Євген Зінов’єв. Новгородківці мали кілька можливістей, щоб вирвати перемогу, але ними не скористалися. А наприкінці матчу кропивничани відзначилися двічі і “схилили шальки терезів на свою користь” – 4:2.

У другому матчі турніру команда з Новгородківського району активно розпочала, але суперник зі Знам’янського району вдало грав на контратаках. По ходу першого тайму команда зі Знам’янського району вела в рахунку  4:1, але наприкінці тайму пропустила один м’яч. У другому таймі матчу рахунку 4:2 тримався тривалий час, але у середині тайму команда зі Знам’янського району “розсипалася”, пропустивши аж сім м’ячів за короткий інтервал часу, зумівши відповісти лише одним влучним ударом. Підсумковий рахунок 9:5 на користь Новгородківського району.

В останньому матчі турніру «Друзі Черноівана» з рахунком 5:2 перемогли команду зі Знам’янського району. Ця перемога дозволила кропивничанам стати переможцем турніру пам’яті Олексія Черноівана з футзалу у 2018 році. Друге та третє місця відповідно посіли команди з Новгородківського та Знам’янського районів.