Визначився володар Кубка Знам’янського району

5Фінальним матчем Кубка завершився футбольний сезон у Знам’янському районі. У вирішальному матчі Кубка району в Цибулевому зустрілися місцева «Нива» і дмитрівський «Колос».

Матч розпочався без розвідки і вже на 14-ій хвилині був відкритий рахунок. Голкіпер господарів Сергій Нагуляк припустившись помилки, спочатку відпустив м’яч і дозволив себе «обікрасти» Барбанову, а потім проти нього порушив правила і було призначено пенальті. Ударом з «точки» відзначився Анатолій Волков. Через кілька два небезпечні моменти виникли біля воріт господарів, але Роман Андрієнко та Юрій Маринич пробили повз ворота. А в середині тайму гості подвоїли рахунок: Максим Корчинський, обігравшись з Сергієм Барбановим, влучно пробив у дальній нижній кут воріт. Через чотири хвилини футболісти «Колоса» довели рахунок до 3:0 – Роман Андрієнко на дальній штанзі воріт суперника «знайшов Волкова і Анатолій в один дотик переправив «круглого» у сітку воріт.

Останні 10 хвилин першого тайму вийшли досить результативними. На 36-ій хвилині матчу Максим Корчинський потужно пробив з 15 метрів – 4:0. Але вже через хвилину передачу Москаленка замкнув на дальній штанзі Сергій Білоголовий. На 41-ій хвилині зустрічі у ворота гостей був призначений пенальті, яке реалізував Антон Оганесов, скоротивши відставання у рахунку до двох м’ячів. То ж на перерву команди пішли за рахунку 4:2 на користь «Колосу».

На початку другого тайму матчу футболістам «Колоса» вдалося збільшити рахунок: Максим Корчинський ударом зі штрафного поцілив у дальню дев’ятку воріт «Ниви» — 5:2. Після пропущеного м’яча Сергій Нагуляк залишив поле і замість нього місце у воротам зайняв Кирило Аніцой.

На далі гра дещо заспокоїлася: стало більше боротьби і емоцій та менше небезпечних моментів. У середині тайму господарі могли один м’яч відквитати, але Сергій Білоголовий не реалізував вихід один на один з голкіпером, не влучивши у створ воріт. Ще один момент Володимир Москаленко, але не зумів замкнути дальню штангу воріт. А на 87-ій хвилині матчу Антон Оганесов на ближній штанзі воріт результативно зіграв на випередження і переправив м’яч у сітку воріт «Колоса» — 5:3. Через хвилину Антон міг відновити інтригу в зустрічі, але не влучив у створ воріт. А у компенсовані хвилини матчу Максим Корчинський ударом у правий нижній кут воріт встановив остаточний рахунок – 6:3. Відзначимо, що у складі «Колоса» покером відзначився Максим Корчинський. То ж дмитрівський «Колос» став володарем Кубка Знам’янського району сезону 2018 року.