Віктор Слюсаренко створив особистий сайт

sait-slГоловний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко створив особистий сайт. Його можете переглянути за посиланням www.vs.kr.ua.

З приводу створення сайту Віктор Володимирович зазначив наступне: «Я давно планував створити його – і ось, це сталося! Ви звичайно можете сказати, що в епоху соціальних мереж вести власний сайт – це анахронізм, адже мільйони користувачів соціальних мереж мають там свої домашні сторінки, діляться дописами та посиланнями на цікаві матеріали. І це звичайно так. Проте, я давно вже мав намір звести в одне місце та впорядкувати власні наукові праці, роботу в МАНУМ та спортивному напрямку. На цьому сайті Ви маєте змогу не лише переглянути мої наукові праці (може деякі з них Вам в чому допоможу), прочитати про робочі моменти в житті секцій в МАНУМ (яку я веду чи вів раніше), основні здобутки у розвитку спорту на території Знам’янського району, а й переглянути електронні підручники і збірники завдань всіх класів шкільних курсів вивчення математики і фізики та ознайомитися з останніми новинами у науковому світі. Також у нижній частині Вашій увазі пропонуються стрічки новин від Лабораторії дидактики фізики, технологій та професійної освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені В. Винниченка, Комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені В. Сухомлинського» та сайту osvita.ua, а також лічильник часу до найближчої важливої події».

Нагадаємо, що Віктор Слюсаренко у 2016 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Методика формування експериментальних компетентностей старшокласників з використанням вимірювального комплекту на уроках фізики». Є автором 45 наукових публікацій (одна стаття опублікована закордоном – в Угорщині), з них 7 навчальних посібниках.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..