На Знам’янщині старшокласники почали новий навчальний рік з профорієнтаційної бесіди

1-compressorНавчальний рік для фахівців Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості розпочався з активної профорієнтаційної роботи, спрямованої на підвищення інформованості учнів про світ професій.
Систематична профорієнтаційна робота є запорукою вдалого вибору професійного майбутнього учнівської молоді. Саме тому, фахівці Знам’янської міськрайонної філії постійно організовують інтерактивні заходи, профорієнтаційні бесіди та зустрічі зі школярами, які мають на меті підвищення рівня знань учнів про світ професій та формування стійкої мотивації до набуття навичок, затребуваних на ринку праці.
Так, протягом першого тижня вересня, фахівцем центру зайнятості Людмилою Базюк було проведено профорієнтаційну співбесіду для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл села Дмитрівка. Школярів було поінформовано про стан ринку праці міста та району, актуальні професії та спеціальності, що користуються попитом серед роботодавців.

2-compressor
За допомогою фахівця служби зайнятості, учні ознайомились із новими професіями, що є найбільш популярними в мережі Інтернет. Увагу дітей було акцентовано на інтернет-проекті «Моя кар’єра», за допомогою тестів якого діти мають змогу визначитись зі своєю майбутньою професією чи спеціальністю.
Людмила Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..