Які питання обговорили на апаратній нараді в ЗРДА

12-compressor13 серпня 2018 року голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було обговорено низку важливих питань території.

Зокрема, питання підготовки навчальних закладів району до нового навчального 2018/2019 року. Олександр Сергійович підкреслив, що керівництво області націлює педагогів на проведення заходів з нагоди Дня Знань на креативні та нестандартні форми. Вони мають бути проведені цікаво і не обов’язково у вигляді лінійок. А вищезазначене свято, попри дозвіл МОН закладам самим обирати 1 – го чи 3-го вересня, пропонується провести саме 1 вересня, оскільки традиційно в цей день святкують День Знань. Це дасть більшу можливість батькам та гостям свята бути присутнім на урочистих заходах в навчальних закладах району.

Нагальним залишається питання ремонту 7 автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Знам’янського району. Ці роботи мають бути виконані до кінця поточного року.

Також детально розглянуті питання підготовки та проведення третього відкритого районного свята народної творчості «Чута-фест», яке відбудеться 18 серпня 2018 року на «зеленої» садиби «Гайдамацька Січ» в с.Цибулеве. Обов’язковою умовою проведення вищезазначеного заходу є чергування медичних працівників, працівників Знам’янського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Кіровоградській області та Знам’янського відділу ГУ Національної поліції в Кіровоградській області для вжиття невідкладних заходів щодо безпеки та здоров’я громадян. Опрацьовані заходи з нагоди Дня Державного Прапору України та Дня незалежності України. Більш розширено усі проблеми будуть обговорюватися на засіданнях організаційних комітетів щодо організації та проведення вищезазначених заходів.

 

За інформацією офіційного сайту ЗРДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..