У Знам’янці обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю

DSC0347017 липня у Знам’янській міськрайонній філії відбувся круглий стіл на тему: «Співпраця щодо працевлаштування та забезпечення осіб з інвалідністю».
На захід були запрошені представники влади, соціальні партнери, роботодавці. Відкриття даного заходу розпочала директор ЦЗ Людмила Компанієць, яка ознайомила учасників з основними напрямками роботи служби зайнятості щодо вирішення питання працевлаштування людей з інвалідністю, проблемами та перспективами роботи з цією категорією осіб. Також повідомила присутнім про послуги, які цього річ надавалися в міськрайонній філії для осіб з інвалідністю. Олена Баланенко, начальник відділу активної підтримки безробітних детально розповіла про профорієнтаційні заходи, які проводяться в Знам’янській філії, скерування на професійне навчання, одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи, видачу ваучерів. Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями акцентувала, щодо стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці,розповіла про компенсацію єдиного внеску роботодавцям, які забезпечать роботою безробітних з особливими потребами.
До обговорення долучилися представники управління соціального захисту населення Знам’янської РДА та Знам’янського міськвиконкому, територіальні центри надання послуг населенню міста та району, роботодавці : Центр механізації колійних робіт, Дитячий-будинок інтернат, Психоневрологічний інтернат, відділ освіти Знам’янської РДА, які окреслили основні орієнтири роботи в напрямку соціального захисту вразливих категорій та можливості створення нових робочих місць.
Підсумком круглого столу було прийняття рекомендацій та пропозицій щодо подальшої співпраці усім соціальним інституціям, які дотичні до надання послуг інвалідам.
На завершення директор центру зайнятості Л. Компанієць подякувала присутнім за активність, побажала здоров’я, добробуту, миру та успіхів на професійній ниві.

 

В. Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..