Виїзд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

316 липня 2018 року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в складі представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, головного управління Держпраці у Кіровоградській області, головного управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області здійснено виїзд робочої групи на територію Цибулівської, Трепівської та Суботцівської сільських рад.

Обстежено 7 суб’єктів господарювання за 3 видами екфономічної діяльності щодо стану оформлення трудових відносин з найманими працівниками та рівня заробітної плати.

На даний час опрацьовуються матеріали отриманні під час здійснення вивчення стану справ районною робочою групою. Всі наймані працівники офіційно працевлаштовані та отримують заробітну плату згідно чинного законодавства. Фактів не виплати заробітної плати не встановлено.

Під час рейду активно проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

За інформацією офіційного сайту ЗРДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..