55 сесія Знам’янської міської ради: статус “перенесено”

12Сьогодні, 10 липня 2018 року о 09.00 годині, відповідно до розпорядження міського голови від 06.07.2018 р. №18, мало відбутися засідання позачергової 55 сесії міської ради та запропоновано до розгляду 32 питання регулювання земельних відносин, що були включені до порядку денного 53 сесії в квітні поточного року та пройшли обговорення в комісіях, а також 4 рішення щодо встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік, 2 – «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2015 року №1597 «Про ставки земельного податку у м. Знам’янка з 01.01.2015 року (відповідно до грошової оцінки земель міста)» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.03.2011 року №167 “Про затвердження коефіцієнтів орендної плати за земельні ділянки на території м. Знам’янка”, які обговорювалися постійною комісією з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики ( гол. О.Луц).

На пленарному засіданні позачергової п’ятдесят п’ятої сесії міської ради сьомого скликання із 34 депутатів міської ради присутні 11 депутатів, відсутні депутати у кількості 23 особи, що не дає сесії право бути правомочною.

Міський голова доручив відділу забезпечення діяльності міської ради уточнити в телефонному режимі причини відсутності депутатів та можливість їх прийняти участь в даному пленарному засіданні з 10.10 год. Після перерви кількість депутатів в залі депутатів не змінилася.

Список депутатів Знам’янської міської ради сьомого скликання, присутніх на пленарному засіданні позачергової п’ятдесят п’ятої сесії міської ради 10.07.2018 року: С.Каратєєв, Н.Клименко, Н.Коленченко, С.Лєвінте, О.Луц, В.Мацко, І.Микуляк, С.Пашко, Ю.Сопільняк, О.Тітарєв, С.Філіпова.

Список депутатів Знам’янської міської ради сьомого скликання, відсутніх на пленарному засіданні позачергової п’ятдесят п’ятої сесії міської ради 10.07.2018 року: С.Бойко, І.Зіньковська, Р.Кондратьєв, Л.Семиніна – відпустка; О.Бойчук, Ю.Клюка, О.Рубан – лікарняний; І..Грінченко – причина відсутності не повідомлена; Н.Данасієнко, О.Кузін, Т.Макарова, А.Мороз, О.Озеряний, М.Терновий, А.Тесленко, Н.Тишкевич – виробнича необхідність; О.Куцов, К.Пастух, С.Постика, В.Озеряний – відрядження; Ю.Майборода, Н.Тесленко – за сімейними обставинами. Причини своєї відсутності депутати повідомили відділ забезпечення діяльності міської ради в телефонному режимі.

 

Підготовано за інформацією відділу забезпечення діяльності міської ради

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..