«Нива» перемогла «Буревісник»

football7 липня у Цибулевому відбувся перенесений матч 3-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2018 року.
Господарям вдалося забити швидкий м’яч: Сергій Білоголовий реалізував вихід один на один з голкіпером гостей. У другому таймі матчу Антон Оганесов ударом головою красиво замкнув передачу з флангу – 2:0. А через сім хвилин нападник гостей Олександр Зайцев ударом зі штрафного один м’яч відіграв. Була відкрита гра і рівна за кількістю створених моментів. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Ниви». Це був останній матч першого кола змагань.
5 серпня стартує друге коло Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2018 року.

«Нива» (Цибулеве) – «Буревісник» (Богданівка) – 2:1 (1:0) (Білоголовий, 14; Оганесов, 70 – Зайцев, 77)
«Нива»: Нагуляк, Філінський, Русін В., Жуган Р., Жуган В., Гедерим, Оганесов, Замуренко (Грабовський, 60), Білоголовий, Аніцой (Єльник, 75)
«Буревісник»: Розумяк, Паламарчук, Статінов (Бандурка, 75), Галуха (Довженко Б., 85), Івко, Дарьєв, Пугач Я., Костін (Шевцов, 50), Постільняк, Зайцев, Наводничий
Попередження: Жуган В., 25 – Івко, 73.