У День Національної поліції у Знам’янці безробітні запрошували на службу

12Учора, 4 липня, на Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області в приміщенні Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.
Для безробітних громадян презентував установу начальник сектору кадрового забезпечення Знам’янського відділу поліції головного управління Національної поліції в області Сергій Пащенко. Він повідомив, що сьогодні місцева поліція потребує укомплектування вакантних посад: поліцейський (за спеціалізаціями), поліцейський (інспектор) патрульної служби, слідчий, дільничний. Детально зупинився на обов’язках цих працівників, можливості проходження професійного навчання за міжнародними стандартами, кар’єрного росту та ін.
Також С.Пащенко ознайомив безробітних з етапами відбору до Національної поліції України, з вимогами та основними принципами, на яких будується діяльність поліцейського. У ході зустрічі, на вимогу безробітних, були висвітлені питання соціального і матеріального забезпечення дільничних офіцерів та слідчих.

12
Крім того, учасниками зустрічі були підняті питання щодо прийняття на зазначені посади жінок та питання про рівень фізичної і психологічної підготовки. В заключній частині презентації всім бажаючим було запропоновано заповнити анкету для участі у конкурсному відборі на службу в Національній поліції України.
Під час заходу здійснювалася й трансляція презентаційних відеоматеріалів щодо проходження служби в Національній поліції, під час перегляду яких присутні ставили чимало запитань та отримали вичерпні кваліфіковані відповіді.
Зустріч відбулася у форматі інтерактивного спілкування. У результаті проведеного міні-ярмарку з 9 учасників – 2 особи зацікавилися запропонованими вакансіями, заповнили відповідні анкети та отримали координати для можливого подальшого працевлаштування.

 

В. Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..