Понад 48 млн грн аліментів довелось примусово сплатити боржникам Кіровоградщини з початку року

13008817 982 мешканців Кіровоградщини, згідно з рішеннями судів, повинні надавати фінансову підтримку на користь власних дітей. Незважаючи на це,  4 125 осіб, згідно з офіційними даними, мають заборгованість із виплати аліментів понад шість місяців.

Про це повідомив заступник начальника з питань державної виконавчої служби обласного управління юстиції Віктор Журавко.

«З метою захисту прав дітей державні виконавці Кіровоградщини застосовують примусові заходи впливу стосовно злісних боржників. Зокрема 4 087 мешканців Кіровоградщини були обмежені у праві виїзду за кордон, а 4 132 неплатника – у керуванні автівками. Загалом із початку року було стягнуто понад 48 млн грн аліментів на користь 13 384 дітей», – відзначив посадовець.

Окрім цього, Віктор Журавко розповів про особливості другого пакету законопроектів щодо посилення відповідальності недобросовісних батьків. Насамперед йдеться про систему автоматизованого арешту коштів неплатника; введення додаткових фінансових санкцій від 20% до 50% від суми боргу; звільнення чиновників, які не сплачували аліменти понад рік; притягнення до кримінальної відповідальності боржників, які ухиляються від виконання суспільно корисних робіт.

 

https://minjust.gov.ua/news/regional/ponad-48-mln-grn-alimentiv-dovelos-primusovo-splatiti-borjnikam-kirovogradschini-z-pochatku-roku

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..