Цікавий футзальний матч серед дівчат

2018-05-09-22У селі Мошорине (Знам’янський район) на спортивному майданчику зі штучним газоном відбувся футзальний матч серед жіночих команд сіл Володимирівка (тренер Віталій Воровський) та Пантазіївка (тренер Сергій Яцук).
Головним арбітром матчу був Євгеній Семчук. Юні спортсменки красномовно довели, що у футбол можуть грати не лише чоловіки, а і дівчата. Вони видали яскравий цікавий матч, який завершився з рахунком 4:2 на користь команди з села Володимирівка. На другій хвилині матчу рахунок відкрила Юлія Зінченко. Ще до перерви два м’ячі забила Анастасія Надріякова, яка довела рахунок до 3:0 на користь «Володимирівки». У другому таймі матчу Анастасія Надріякова оформила хет-трик. До честі спортсменок з Пантазіївки вони зуміли забити два м’ячі, авторками яких стали Анастасія Конюх та Юлія Попруга.
По завершенні матчу серед дівчат були зіграні матчі за участі юнаків та дорослих з сіл Володимирівка і Мошорине.
На надання спортивного майданчика висловлюємо слова вдячності виконавчому директору ТОВ «Рос Агро» Петру Володимировичу Гетьманцю та сільському голові села Мошорине Олексію Григоровичу Кондратенку.

ФК «Володимирівка» – ФК «Пантазіївка» – 4:2 (3:0) (Зінченко, Надріякова-3 – Конюх, Попруга)