Успіхи знам’янських спортсменів клубу єдиноборств “PIT-FIGHTER” на чемпіонаті світу в Харкові

1234-5 травня в Харкові відбувся чемпіонат світу з кемпо, на якому команда клубу єдиноборств “PIT-FIGHTER” (тренер О. Слуцький) виборола 10 золотих, 7 срібних та 4 бронзових медалі.

Чемпіонат проходив на семи татамі в дванадцяти розділах. Всі наші хлопці були заявлені в трьох розділах, які більше схожі з правилами нашого панкратіону. У нас уже є досвід виступів з кемпо – у грудні 2017-го на чемпіонаті Європи в Будапешті Володимир Скрипник та Максим Матвєєв завоювали 1 золото та 3 срібла. У квітні цього року наша команда разом з нашими друзями, командою клубу “SPORTMAX”  (м. Олександрія), завоювали кубок і третє командне місце на чемпіонаті України в Полтаві. На чемпіонаті світу ми показали непоганий результат, а також побачили свої помилки. Дякуємо за підтримку батьків наших спортсменів. Ви – частина нашої команди!” – розповідає Олексій Слуцький.

Отже, вітаємо чемпіонів!

У розділі “сабмішн” (боротьба в кімоно): Тимофій Жабко (10-11 років, до 35 кг), Роман Ткаченко (10-11 років, до 45 кг), Ліван Панієв (12-13 років, до 40 кг), Юрий Поліщук (14-15 років, до 50 кг).

Срібними та бронзовими призерами стали:

Андрій Олексенко (10-11 років, до 30 кг), Вадим Нестеренко (10-11 років, до 35 кг), Іван Федорченко (10-11 років, понад  50 кг), Микола Царуш (14-15 років, до 50 кг), Андрій Огіренко (14-15 років, до 60 кг).

У розділі “комбат сабмішн” (боротьба з ударами) чемпіонами стали: Вадим Нестеренко (10-11 років, до 35 кг), Роман Ткаченко (10-11 років, до 45 кг), Ліван Панієв (12-13 років, до 40 кг), Юрій Поліщук (14-15 років, до 50 кг).

Срібними та бронзовими призерами стали: Тимофій Жабко (10-11 років, до 35 кг), Іван Федорченко (10-11 років, понад 50 кг), Микола Царуш  (14-15 років, до 50 кг), Ростислав Уца (понад 18 років, до 70 кг).
У розділі “ірі гумі-го” (удари з боротьбою) чемпіонами стали: Ростислав Уца (понад 18 років, до 70 кг), Юрій Поліщук (14-15 років, до 50 кг), який на цьому чемпіонаті завоював 3 золота в трьох розділах.