У Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні – ярмарок вакансій

IMG_20180220_100351У Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості 20 лютого 2018 року відбувся міні – ярмарок вакансій з метою оперативного задоволення потреби у працівниках ФОП Плохотнікової Олени Олександрівни на посаду: продавець непродовольчих товарів та продавець-консультант.
Плохотнікова О. –власник мережі магазинів «Одеса» в м.Знам’янка та м.Кропивницький. Роботодавець розширила торгівлю в магазині «Одеса», який знаходиться в південній частині міста Знам’янка. В зв’язку з чим у роботодавця виникла потреба в працівниках. Плохотнікова О. виявила бажання взяти участь у міні-ярмарку вакансій, з цим питанням звернулась до центру зайнятості. Фахівці ЦЗ оперативно спрацювали та запросили на міні-ярмарок вакансій більше 15 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Захід відкрила начальник відділу взаємодії з роботодавцями В.Саржевська, вона охарактеризувала сьогоденний стан ринку праці на території Знам’янського району та нагадала присутнім про послуги, що надає державна служба зайнятості.
Працедавець детально ознайомила шукачів роботи з переліком вакантних посад, вимогами до претендентів на вільні робочі місця, графіком роботи, умовами оплати праці, основними обов`язками, розповіла про місце роботи, а також дала відповіді на запитання учасників заходу щодо додаткових гарантій зайнятості та умов праці.
Зустріч пройшла у формі доброзичливого діалогу.
За результатами міні-ярмарку трьом шукачам роботи видано направлення на проходження стажування безпосередньо у роботодавця, двох осіб запрошено на підприємство для ознайомлення з умовами праці.
Завдяки проведенню таких інформаційних масових заходів, як міні-ярмарок вакансій, досягається головна мета – це максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення.

В. Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..