У Знам’янському районі відбувся хореографічний конкурс «Dance party»

IMG_3746З метою формування творчих зв’язків між колективами сільських будинків культури Знам’янського району, обміну набутим досвідом у розвитку хореографічного мистецтва, залучення молоді до мистецьких заходів, 17 лютого, за ініціативи творчої команди Суботцівського сільського будинку культури, підтримки Суботцівської сільської ради та приватних підприємців села, відбувся хореографічний конкурс «DANCE PARTY».

У конкурсі взяли участь хореографічні дуети, у віковій категорії від 14 до 30 років, з Казарнянського (кер. Альона Лавріненко), Мошоринського (кер. Анжела Кіслінська), Суботцівського (кер. Анастасія Маринич) сільських будинків культури та хореографічний дует районного ЦДЮТу с. Дмитрівка (кер. Олена Шкафер).

IMG_3746

Учасники змагалися у двох номінаціях – танці народів світу та сучасний танок.

За оцінками журі конкурсу, перемогу одержали хореографічні дуети з Казарнянського та Суботцівського СБК (I місце), хореографічний дует з Мошоринського СБК, дует с.Казарня та районного ЦДЮТу с. Дмитрівка були відзначені дипломами та пам’ятними подарунками.

IMG_3748

На вечорі панувала тепла та доброзичлива атмосфера, а сучасна молодь, працівники сільських будинків культури та дитячих центрів юнацької творчості довели, що в мистецтві немає адміністративних кордонів.

IMG_3761

IMG_3786

 

За інформацією офіційного сайту Знам’янської РДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..