Виїзна акція центру зайнятості для жителів села Богданівка

IMG_20180209_100539На днях спеціалістами Знам’янського міськрайонного центру зайнятості була проведена виїзна акція для жителів села Богданівка.
Мета заходу – активізація роботи з надання допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості населення. Розгортання профорієнтаційної та інформаційно-просвітницької роботи серед населення, забезпечення доступності населення до профорієнтаційних технологій, відповідно до потреб кожної вікової та соціальної групи клієнтів.
У заході взяли участь спеціалісти Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, секретар Богданівської сільської ради Т.Панасюк, фахівці сільської ради, представники дошкільних та учбових закладів, зайняте та незайняте населення села.

IMG_20180209_100539
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями В. Саржевська ознайомила бажаючих із соціальними послугами, які надає центр зайнятості населенню та роботодавцям, надала інформацію про вакансії, можливості отримання нової професії, започаткування власної справи на селі. Особливо присутні зацікавилась можливістю здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня, перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, тобто отримання ваучера на навчання. З цього питання детально проінформувала присутніх та надала відповіді на питання О.Баланенко – начальник відділу активної підтримки безробітних.
Всі учасники заходу отримали роздаткові матеріали щодо послуг служби зайнятості.

 

В. Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..